Kontakta oss

Vi finns här för din skull

Har du frågor eller funderingar är du mer än välkommen att kontakta oss. Vi försöker alltid svara så snabbt som möjligt, så tveka inte att höra av dig!

Kristianstad

Kansliet

Eva Lindell

Verksamhetsledare

eva@mejdej.se E-posta » 044-781 51 11

Lisa Wagermark

Assistanssamordnare

lisa@mejdej.se E-posta » 044-781 51 14

Lina Nilsson

Assistanssamordnare & Arbetsledare

lina@mejdej.se E-posta » 044-781 51 17

Jennie Svensson

Assistanssamordnare & Arbetsledare

jennie@mejdej.se E-posta » 044-781 51 18

Jeanette Persson

Assistanssamordnare & Arbetsledare

jeanette@mejdej.se E-posta » 044-781 51 20

Maja Hedberg Eriksson

Personal- och Löneadministratör

maja@mejdej.se E-posta » 044-781 51 16

Rose-Marie Persson

Ekonomiadministratör

rosemarie@mejdej.se E-posta » 044-781 51 15

Jessica Larsson

Ekonom

jessica@mejdej.se E-posta »

Ferdane Mehmeti / Föräldraledig

Personaladministratör / Arbetsledare